Erzurum Cihazlı Su Tesisatçı-Kamera İle Çalışan Usta

Erzurum Cihazlı Su Tesisatçı-Kamera İle Çalışan Usta

Erzurum cihazlı su tesisatçı, kamera ile çalışan usta tıkanmış su boruları çoğumuz için sinir bozucu bir durumdur. Evlerimizde veya iş yerlerimizde pis ve atık sulardan dolayı gider boruları tıkanmakta ve bu da su borularında sorunlara neden olmaktadır. Su gider boruları kullanıldıkça kireçlenmektedir ve bu kireçlenmeler zamanla büyük kireçlenmelere ol açmaktadır. Bu büyüyen kireçlenmeler su borularında suların geçişini engelleyip tıkanmalara neden olmaktadır. Ayrıca su borularında neden olan bir diğer tıkanma nedeni de bir alt yapı sorunu olan eğimsizliktir.

Normal şartlarda su gider borularına %1 eğim verilmelidir. Yoksa su borularının tıkanması kaçınılmaz olmaktadır. İşte bu su giderlerinin borularını tıkayan nedenleri çözmek için artık teknolojiden de faydalanılmaya başlanmıştır. Erzurum cihazlı su tesisatçı-kamera ile çalışan usta ekibimiz olarak gider borularınızda meydana gelen tıkanmaları kamera ile önceden tespit edip ardından müdahale etmekteyiz. Erzurum cihazlı su tesisatçı-kamera ile çalışan ustalarımız son model kameralı cihazlar ve robotlar kullanarak tıkanan boruları açmaktadırlar.

Erzurum Cihazlı Su Tesisatçısı-Kamera ile Çalışan Usta Nedir?

Kamera olmadan bir gider borusu açmak için önceden fayanslar kırılıp tıkanıklık bulunmaya çalışılırdı veya herhangi bir ev eşyasına zarar vermeden bir gider borusu tıkanıklığı sorununu halletmek imkansız gibiydi. Ama kamera ve kamera benzeri teknolojik aletlerin su tesisatı alanında da kullanımı ile birlikte artık herhangi bir yeri kırmadan veya zarar vermeden, maddi zarar olmadan gider borusu tıkanıklıklarını çözmek kolaylaşmıştır. Firmamız su tesisatı problemlerinizi herhangi bir eşyaya zarar vermeden, sizi ek bir maddi zarara uğratmadan çalışmaktayız.

Kamera ile Su Tesisatı Sorunları Nasıl Halledilmektedir?

• Öncelikle tıkanmış olan tesisat bölgesini makine ile açmaktayız.
• Tıkanmış boruları açtıktan sonra kamera tıkalı olan bölgeye sokulup tıkanıklığa sebep olan yeri aramaktayız.
• Bu işlemleri yaptıktan sonra tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile kayıt altına alınmaktadır. Çünkü yaptığımız işlemin kalitesini ve kalıcılığını sizlere garanti olarak sunup böylece rapor hazırlamaktayız.
Sizlerin de su tesisatı tıkanıklıkları ile ilgili bir probleminiz varsa bizi arayın, anında bu sorunları halledelim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın