Erzurum Kırmadan Kimyasal İlaçla Kombi Tesisat Borularında Kaçak Kapatma

Erzurum Kırmadan Kimyasal İlaçla Kombi Tesisat Borularında Kaçak Kapatma

Kombi tesisat borularında meydana gelen kaçak tespiti ve kaçak kapatma işlemlerini herhangi bir kırma işlemi yapmadan bu gibi sorunları çözmekteyiz. Erzurum kırmadan kimyasal ilaçla kombi tesisat borularında kaçak kapatma işlemi için firmamız kimyasal ilaçlar kullanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan bu kimyasal ilaçlar son derece etkili bir ilaç olan kimyasal ilaçları kullanmaktadır. Kombi tesisat borularında meydana gelen kaçakları herhangi bir kırma işlemi yapmadan Dr.Reep kaçak kimyasal ilacı aracılığı ile ortadan kaldırmaktayız.

Kombi Tesisat Borularında Kırma İşlemi Olmadan Nasıl Kaçak Kapatılır?

Kombi tesisat borularındaki kaçak kapatma işlemi yaparken herhangi bir kırma işlemi yapmamamıza engel olan Dr.Reep kaçak kimyasal ilaçlarını kullanarak bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu kimyasal ilaçlı uygulama ile kombi tesisatı sistemi içerisine gönderilen kimyasal, kaçak noktayı tespit edip kaçağı kapatmaktadır. Sizler de kombi tesisat borularında kaçak sorunu ile uğraşıyorsanız bizi arayın ortalama 3 iş günü içerisinde herhangi bir kırma işlemi gerçekleştirmeden halletmekteyiz.

Kombi Tesisat Borularında Kimyasal İlaç Yöntemi Nasıl Yapılmaktadır?

Kombi tesisat borusu kaçak kapatma sorunlarını hallederken kullandığımız kimyasal ilaç yönteminin kırma işlemi yapmadan nasıl kaçağı kapattığı merak edilen bir konudur. Öncelikle kimyasal ilaç yöntemi uygulanmadan ilk önce kombi temizliği yapılmaktadır. Kombi temizliği yapılırken kesinlikle asitli kimyasallar kullanılmamaktadır. Kaçak ilacı kullanırken kombilerinize kesinlikle zarar vermemektedir. Ayrıca soğuk ve sıcak su tesisatlarında da kullanılmaktadır. Kimyasal ilacı kullanırken test pompası tesisata bağlanmaktadır. Bunun için tesisat üzerindeki tüm mekanizmalar devre dışı bırakılır. Tesisat borularına kaçak ilacını iletmek için test pompası 5 bar seviyesine getirilir. Tesisata iletilen kimyasal ilaç ortalama 24 saat basınç altında tutulur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın