Erzurum Tıkalı Boru Açma

Erzurum Tıkalı Boru Açma

Erzurum tıkalı boru açma evlerimizde bulunan tesisatlar içerisinde boruların pimas özelliği olanlarında atık su ve dolaşımda bulunan su taşınmaktadır. Bu boruların sıklıkla bozulmasından dolayı Erzurum tıkalı boru açma hizmetleri çeşitli tesisat firmaları tarafından sağlanmaktadır. Ancak bu firmalar içerisinde herhangi bir ekipmanı bulunmadan bu hizmetleri veren kişilerin tesisatı tamir edeceği düşünülürken daha büyük hasarlar açtıkları unutulmamalıdır. Bu yüzden ekipmanlarımız ile hizmet veren teknik ekiplerimiz bu hizmeti profesyonel olarak vermektedir. Özellikle boruların içerisinde çeperi daraltan ve suyun akışını engelleyen kireç ve yağ birikintilerinin tespitinde gerekirse robot ile su borusunun içindeki yağı ve kireci söküp alabilir ya da öncelikle termal kameralar vasıtasıyla bölge bilinmiyor ise orayı tespit edebiliriz.

Tıkalı Nasıl Gider Açılır?

Giderlerin pis suyun getirmiş olduğu birikintiler yüzünden sık sık evlerde veya iş yerlerinde tıkanıklıklara sebep olduğu söylenebilir. Bu durumda kalan kişiler firmamızın profesyonel olarak gider açma makinesi kullanarak bu sorunlarını giderebileceklerini unutmamaları gerekir. Bilgisiz kişiler tarafından yapılan kırmadan gider açma işlemlerinde makine kullanılmadığı için işlem 3-7 gün arası sürebiliyor. İnsanların mağdur olmaması için firmamız Erzurum gider açma hizmetini olabildiğince en kısa sürede tamamlamaya çalışıyor.

Borularda Tıkanıklıklar Neden Yaşanıyor?

Evlerin giderlerinde tıkanıklıklar genel olarak özellikle tuvaletler de kullanılan ıslak bez gibi ürünler sonucunda yaşanabiliyor. Bu tıkanıklıklarda makine ve teçhizat ürünlerinin kullanılmaması ise eve gelen tesisatçının bütün boru hatlarını sökmesi anlamına gelebiliyor. Bizler ise işlerinde uzman olan ustalarımızın kullandıkları tıkanıklık tespit etme cihazlarımız sayesinde asıl yeri tespit ediyor ve gerekli yere robotla tıkanıklık açma gibi hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Genel olarak kişilerin pimas borularında yaşanan bu sorunun giderilmesinde pimas borularının hassasiyeti göz önüne alınmalıdır. Ona göre uyguladığımız yöntemler borunun çatlamasına veya kırılmasına izin vermeden gerçekleştirilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın