Erzurum Atık Gider Su Borusu İçini Görüntüleme

Erzurum Atık Gider Su Borusu İçini Görüntüleme

Erzurum atık gider su borusu içini görüntüleme hizmeti sunan tesisat ustalarımız size en iyi bir hizmeti sunmaktadır. Tıkanıklık açma, pimaş içini kamera ile gösterme, kamera ile su kaçağı bulma, kamerayla boru içi görüntü alma ve kamerayla tıkanıklık açma hizmetleri sunarak pek çok tesisat sorununu kırmadan çözmekteyiz. 200 mm’lik borulardan 50 mm’lik borulara kadar her çaptaki borunun içinden görüntü alabilmekteyiz. Boruların içini görüntülemek bize tesisattaki arızaları göstererek daha iyi tamir yapmamızı sağlar. Özellikle su kaçağı bulma ve tıkalı gider açma alanlarında kamera kullanmak işi çok daha kolaylaştırır.

Kamerayla Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı ararken kamera kullanmak bizi büyük bir yükten kurtarır. Kaçağın yerini tahmin etmeye çalışıp fayans kırmak yanlış tahmin yapınca sıkıntılı olabilmektedir. Bu durumlarda boru içine yolladığımız kamera sayesinde su kaçağının yerini nokta atışı şeklinde tespit edip sadece o bölge kırılarak durum düzeltilmektedir. Böylece evinizin içinde çok daha az bölgede tadilat yapılmış olur.

Boru içinden görüntü alan kameranın yanı sıra termal kameramız da mevcuttur. Termal kamera sıcaklığı görüntülememize yarayan bir alettir. Bu sayede kalorifer borularındaki su kaçaklarını görüntü alıp bulabilmekteyiz. Demir borulardan sızan suların sıcaklığını takip edip sızıntının olduğu yeri tespit edebiliriz.

Kamerayla Tıkalı Gider Açma

Makineyle tıkalı gider açma işlemi yapıldıktan sonra tıkanıklığın tam olarak açılıp açılmadığını kamera ile kontrol ederiz. Kamerayla görüntü alıp ayrıca boruların çeperlerinde yağ veya kireç tabakası birikip birikmediğine de bakarız. Bir tabaka birikmişse jet yıkama motoru ile boruların içinin temizlenmesi gerekir. Böylece borunuz tam manasıyla açılacaktır.

Normalde kırmadan bakmamızın mümkün olmadığı her boruyu artık kamerayla kontrol etmemiz mümkündür. Kullandığımız görüntüleme cihazları sayesinde 10 metreye kadar kanal görüntüsü alabilmekteyiz. Ayrıca 200 mm’lik borularda 30 metreye kadar kayıt yapabiliyoruz. Bunun yanı sıra noktasal su kaçağı tespitini 30 metreye kadar evinizin içindeki her boruda yapabilen kameramız da mevcuttur. Bütün bu kameralar sayesinde evinizde tamirat yapmaya başlamadan önce gayet düzgün görüntü alıp size en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın