Erzurum Bilgisayarlı Su Tesisatçı

Erzurum Bilgisayarlı Su Tesisatçı

Tesisat Yenilenmesinde Ve Kaçak Tespitinde Teknolojik Çözümler

Erzurum bilgisayarlı su tesisatçı genelde su kaçakları tek bir noktadan meydana gelmektedir. Doğru ve düzgün bir biçimde tespit edildiğinde hızlı ve kolay bir şekilde onarım işlemi yapılır. Birden fazla noktadan kaçak olduğu tespit edildiğinde bu işlem için bütün duvarı veya zemini kırmaya gerek yoktur. Hassas algılama sistemi bulunan bilgisayarlı tespit cihazları sayesinde suyun debisi ölçülür ve su sesinin olduğu alan belirlenir. Her halükarda ufak çaplı bir delik açılarak tamirat yapılır. Binlerce lira harcanarak yaptırılan banyo, tuvalet ve mutfaklarda inşaat işleri masraflı ve moral bozucu işlerdir. Bu yüzden noktasal tespit yapabilmek önemlidir. Bu sayede onarım için gerekli işlem en aza indirilmektedir. Uzun yıllardır erzurum bilgisayarlı su tesisatçı olarak tanınan firmamız, profesyonel çalışanları sayesinde müşterilerinin bu tür onarımlarını en aza indirerek ekonomik tadilat imkanı sağlamaktadır.

Son Teknolojik Cihazlarla Su Kaçak Tespiti

Öncelikle sıcak ve soğuk su hatların belirlenmesini sağlamaktayız. Çünkü birlikte yan yana giden boruların hangisinin su kaçağına konu olan boru olduğunu tespit etmek önemlidir. Doğru tespit ile garantili su tesisat sistemi yapmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak önceliğimizdir. Komple ev veya iş yerlerin tesisat sistemlerini onarabilmekteyiz. Tesisat kanal görüntüleme işi yapmaktayız. Eviniz, işyeriniz kırma dökme olmadan tertemiz kalmaktadır. Bilgisayara bağlı cihazlarla su kaçak tespiti daha hızlı ve kolay yapıldığı için, kaçak nedeniyle ev ve ofislerin daha fazla zarar görmesinin önünü kesiyoruz.

Tesisatınızı Yeniliyoruz

Eskiyen ve artık onarılması imkansız su tesisatlarının değişimini sağlamaktayız. Yeniden su tesisatı ile daha güvenli bir altyapıya kavuşursunuz. Ön projelendirme sonrası gerekli malzeme ve ekipman seçimi yapılarak, belirlenen gün içinde bütün tesisat yeni sistemle değiştirilmektedir. Su boru tesisat sistemleri ile tıkanıklık giderme işlemleri konusunda uzman olan firmamız, çalışanlarımızın sayesinde tüm çağrılara anında cevap vermekte ve sorunları hızla gidermektedir.

Doğru Tespit, Daha Az Masraf Demektir

Su tesisatı sorunlarında evlerde ve işyerlerinde duvarlar kabarabilir, tavanlar sararabilir. Fayanslar kalkabilir. Gözle görülebilen bu tür arızalarda yine de net olarak akıntının veya sızıntının yerinin belirlenmesi önemlidir. Çünkü bazen tuğlalardan veya sıva altlarından sızan sular farklı bir yerden sızarak yanıltıcı olabilmektedir. Tuvaletlerde kötü kokular meydana gelebilir. Bizler yıllardır süregelen bir hizmet vermekteyiz. Size sağlıklı ve güvenli bir yaşam kalitesi sunmaktayız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın