Erzurum Cihaz Kullanan Tesisat Firması

Erzurum Cihaz Kullanan Tesisat Firması

Erzurum cihaz kullanan tesisat firması evinizde ve işyerinizde karşılaştığınız tesisat sorunları için en mantıklı çözümleri sunmaktadır. Tesisat firmamız modern ekipman ve cihazlar kullanarak tesisat sorunlarınızı mümkün olduğunca tadilat masrafı çıkarmadan hızlıca çözmektedir. Bilinçli tüketiciler olarak yapmamız gereken her zaman cihaz kullanan tesisat ustası çağırmak olacaktır. Böylece evimize gelen usta tesisattaki sorunun yerini tahmin yoluyla değil elindeki kameralı sistemleri kullanarak nokta atışı şeklinde bulur ve ona göre müdahale eder. Bu sayede fayans kırmadan, döşemelere zarar vermeden tıkanıklık bulma, gider borusu açtırma, kanalizasyon açtırma gibi sorunlarınızı mümkün olduğunca tadilata gerek kalmadan daha ucuza hallettirebilirsiniz. Çünkü ucuz iş yapan tesisatçılar hem sorunu tam olarak çözmekten aciz kalırlar hem de sizi yüklü bir tadilat masrafıyla bırakırlar. Siz de daha sonra banyonuzda kırılan fayansın aynısını nerede bulacağım diye düşünür durursunuz.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapma

Doğru ekipmanları kullanan tesisatçılar için kırmadan su kaçağı bulmak son derece kolay bir işlemdir. Bunun için su kaçağının olduğu boruya göre değişen kullandıkları belli başlı cihazlar vardır.

Nem Ölçme Cihazı: Bu cihaz sayesinde tesisat ustamız kaçak suyun sebep olduğu nemi takip edebilir. Duvarlardaki ve döşemelerdeki nem miktarını ölçerek kaçağın yerini tespit eder. Tabii bu cihaz kaçağın hangi boruda olduğunu gösterse de borudaki yerini tam olarak gösteremez. Kaçağın olduğu yerin etrafı çok nemli olduğundan nem ölçme cihazı kaçağın sadece yaklaşık yerini gösterir.

Boru Kamerası: Pimaş boruların içini gösteren kamera sayesinde kaçağın yerini ustalarımız kolayca tespit ederler. Kameralı cihaz borunun içine sarkıtılır ve kaçak yapan nokta görüntü alınarak tespit edilir.

Termal Kamera: Termal kamera sıcak su borularındaki kaçakları bulmak için kullanılır. Termal kameranın temel prensibi sıcaklığa duyarlı olup ısıyı görüntü olarak göstermesidir. Bu sayede duvar içlerindeki boruların içinden geçen sıcak suyu dahi gösterebilir. Böylece sıcak su hattında bir kaçak varsa bu kaçaktan sızan suyu takip ederek tesisat ustamız kaçağın yerini bulabilir.

Kaçak tespiti için kullandığımız bu cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmekteyiz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın