Erzurum Evde Su Kaçağı Var

Erzurum Evde Su Kaçağı Var

Soğuk Ve Sıcak Su Hatlarındaki Kaçak Tespiti

Bina İçerisinde Su Kaçağı Tespiti

Erzurum evde su kaçağı var günümüzde artık su kaçağı sorunu kabus olmaktan çıkmıştır. Firmamızı aradığınız takdirde aynı gün içinde servis verebilmekteyiz. Tesisat ve su kaçağı tespiti konusunda uzman personellere sahip olan firmamız sayesinde su kaçağının üstesinden kırma, dökme olmadan gelinebilmektedir. Genelde su kaçağı kendisini duvarda oluşan kabarma, dökülme, nem ile belli etmektedir. Birçok yerde olduğu gibi erzurum evde su kaçağı var diye arama motorlarında veya semtlerde usta aramaya son veriyoruz. Su kaçağı günümüzde sahip olunan son teknoloji cihazlar ile çok kolay tespit edilmekte ve onarılmaktadır. Bunun için bize ulaşmanız ve bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Isıtma Hattı Su Kaçağı Tespiti Yapmaktayız

Evlerde ya da iş yerlerinde ısınma amacı için kullanılan kalorifer borularında ya da tesisatında zaman zaman su kaçağı sorunu meydana gelebilir. Boruların veya peteklerin delinmesi ile de su kaçağı oluşabilir. Bu gibi durumlarda profesyonel bir destek almak gerekir. Çünkü su kaçağını bulmak ciddi bir iştir. Kalorifer tesisatında bir su kaçağı mevcut ise ısınma sorunu da ortaya çıkabilir. Sistemde su kaçağı olduğu zaman kombi çok daha fazla enerji harcar. Bu durum da faturaların kabarmasına neden olur. Kalorifer tesisatlarında ayrıca vanalardan da su kaçağı oluşabilir. Bazen de kombinin bağlantı yerinden su sızabilir. Böyle durumlarda sistemin yanlış döşenip döşenmediğine ve borularda, peteklerde bir delinme olup olmadığına bakmak gerekir.

Geniş Alan Su Kaçağı Tespiti

Firma olarak geniş alan su kaçağı tespiti ile noktasal olarak onarım işlerimi yapıyoruz. Geniş alan su kaçağı tespitinde son teknoloji cihazları kullanmakta olan lider kuruluşlardan bir tanesiyiz. Belediyelerin ana su boruları ve su hatları, yangın hatları, kamu kurum ve kuruluşları, evler, apartmanlar, siteler ve fabrikalar kısaca tüm hizmet alanlarının ana su borularındaki ve hatlarındaki kaçakları tespit edebilmekteyiz. Ayrıca bilinmeyen boruların yer tespitini de logar yeri tespit edilebilmektedir. Bununla birlikte boruların güzergah tespitlerini de üstleniyoruz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın