Erzurum Gider Boruları Açma

Erzurum Gider Boruları Açma

Gider Borularını Açmada Teknolojik İmkanlar Kullanılıyor

Erzurum gider boruları açma firma olarak tıkalı gider borularında oluşan tıkanıklığı son teknolojik ürünlerle açıyoruz. Çalışan personellerimizin hepsi yıllardır bu tarz işlerle uğraşmaktadırlar. Bu sebeple kesinlikle açılmaz denen, çözümsüz kalınan işlerin bile üstesinden gelebilmektedirler. Hem de daha az kırım işi ve küçük tadilatlarla bu işler tamamlanmaktadır. Eski geleneksel yöntemlerle zemin ve duvar kırma işlemine son veriyoruz. Bu konuda erzurum gider boruları açma hizmetlerimizle tanınmış ve tercih edilen firma olarak, günün her saati talepleri yerine getirmekteyiz.

Ne Tür Tıkanıklıklar Açılmaktadır?

Teras giderinde oluşan ağaç yapraklarından kaynaklı tıkanan teras giderini kamera ile kontrol ederek açmaktayız. Balkon giderlerinde etraftaki rüzgar, aracılığıyla gelen çöp ve kum tanelerinin tıkanıklığa sebep olması ile oluşan balkon giderinin tıkanıklığını robotlar yardımı tespit ediyoruz. Mutfak giderlerinde yemek yağlarından kaynaklı oluşan kötü koku ve tıkanmaları kısa sürede su jeti makinesiyle temizlemekteyiz. Pis su giderlerinde oluşan tıkanıklıkları kırmadan, yıkmadan açıyoruz. Yine tuvalet giderlerinde kaçan bazı cisimler yoluyla oluşan tıkanıklıkları kolayca açmaktayız. Bunun için parçalayıcı kafa ile giderin içine bir robot göndermekteyiz. Bu robot tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek almaktadır.

Klozet giderine koku önleyici plastik parçaların kaçması neticesinde oluşan tıkanmaları, bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını atması sonucu oluşan tıkanıklığı açmaktayız. Otopark giderinde toz ve kirin birikmesi sonucu kalıntıların giderleri tıkaması mümkün olabilir. Kalıntıların dibe çökmesi ile oluşan sıkıntıları da ortadan kaldırmaktayız. Banyo giderinde, yer süzgeçlerinde oluşan tıkanıklığı da kesinlikle açmaktayız.

Acil Gider Açma Servisi

Eğer acil bir gider tıkanıklığı mevcut ise hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmelisiniz. Profesyonel tesisat firmamızla acil olarak görüşerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bizler çok acil işlerde hemen özel olarak ekip yollamaktayız. Bunun için günün herhangi bir saatinde veya akşam hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Gider borusuna en uygun ve en kalıcı çözümleri sunuyoruz. Giderlerden gelen rahatsız edici kötü kokulara da böylece son verilmektedir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın