Erzurum Kırmadan Su Borusu Tamiri

Erzurum Kırmadan Su Borusu Tamiri

Erzurum’da Tesisat Hizmeti Nasıldır?

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tesisatçılık sektöründe hizmetler kaliteli ve kalitesiz olarak veriliyor. Erzurum kırmadan su borusu tamiri yapan firma sayısının eksik olması nedeniyle firmamız tarafından hizmetlerimiz tamir esnasında hasar vermeden çeşitli ölçüm teknikleri ile ana kaçağı bulmak ve ardından gerekilen bölgeye nasıl bir yöntem ile müdahale edileceğini düşünmek geriye kalıyor. Ancak su borusu tamirinde eğer ki sorun sizin evinizden değil ve ana su boru hatlarından kaynaklanıyorsa bu durumda işlemleri sadece belediyeler gerçekleştirmektedir. Firma olarak kullanmakta olduğumuz elektrikli su kaçağı bulma teçhizatı ile sorunun nereden kaynaklandığını tespit edebiliyoruz. Ancak bazı kaçaklar çok küçük bir şekilde olduğunda ve elektrikli makine ile tespit edilemeyecek kadar küçük olduğunda direk olarak termal makine hizmeti giriyor. Bu makine ile sıcaklık bazından hesaplamalar yapılırken diğer sorunlara özel daha doğrusu daha büyük sorunlara özel kameralı izleme sistemi ile boru hatları inceleniyor.

Erzurum’a Özel Tesisat Hizmetleri Nelerdir?

Tesisat sektörü sadece kaçak bulmak gibi sorunlar üzerine dayalı bir hizmet alanı değildir. Tesisat çeşitli tıkanıklık durumlarında hatları açmak için çalışan bir sistem, petek temizliği, klozet, musluk, tuvalet ve batarya gibi çeşitli hizmetler sunan bu hizmetlerin hem yapılması aşamasında hem de tamirleri aşamasında sizlere yardımcı olan bir hizmet alanıdır.

Tıkalı Kanalizasyon Nasıl Açılır?

Bu sorun karşısında kanalizasyon borularının tekrar açılması için güçlü bir çekim gücüne sahip olan teknolojik bir robot kullanılır. Ancak asıl tıkanıklık noktasını bulmak önemli olduğundan bu kullanılacak olan robot uygulamaya geçmeden önce kameralı sistemler ile birlikte boru hatları izlenir. Tam olarak tespit edildikten sonra robot ile birlikte uygulanan basınç ile birlikte onarım başlar. Her firmada bulunmayan bu sistem ile birlikte boru hatları kırılmadan veya tamamıyla çıkartılmak zorunda kalmadan tamiri gerçekleşebilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın