Erzurum Klozet Montaj ve Tamiri

Erzurum Klozet Montaj ve Tamiri

Erzurum klozet montaj ve tamiri dikkatli yapılması gereken bir iştir. Klozetlerde oluşan arızalar büyük sıkıntılara yol açabilir. Sifon çektikten sonra suyun yukarı doğru çıkıp taşması gününüzü kabusa çevirebilir. Klozetler genellikle banyoların içinde bulunur ya da banyonun dışında bir tuvalet odasında olurlar. Klozetlerde su kaçağı, su taşması, klozetin altından su sızması gibi sorunlar yaşanabilir. Klozetler genellikle insanların gideri tıkamayacağını düşündükleri ama dirseklerde ya da giderin “S” borusunda sıkışarak suyun geçmesini yavaşlatır ya da bazen tamamen durdurur. Böyle durumlarda klozetin taşması işten bile değildir. Böyle durumlarda klozet açan tesisatçı aramaya başlarsınız. Tuvalet suda çözünmeyen hiç bir madde atmayın. Bunlar er ya da geç borularda birikip tıkanmaya sebep olurlar. İnsanlar tuvaletin içine bebek bezinden tutun da kullanılmış jilete kadar pek çok madde atabiliyorlar. Böyle düşüncesiz hareketler hem gideri tıkayıp hem de borulara zarar verip sizi büyük tamir masraflarının altına sokabilir. Sadece gider açtırmakla kalmayıp hasar gören boruları da değiştirmeniz gerekir.

Rezervuar Tamiri Yapan Tesisatçı

Rezervuarlar genellikle kullanımdan dolayı arıza verseler de zaman zaman içindeki parçalar da arıza verebilmektedir. Örneğin rezervuarda bulunan şamandıra patlayıp su aldığında rezervuarı dolduran musluk sürekli açık kalıp sürekli klozete su akıtabilir. Bu durumda şamandıranın değiştirilmesi gerekir. Öte yandan rezervuarın boşaltma contasının da değiştirilmesi gereken durumlar olabiliyor.

Klozet Arızası

• Klozetten kötü koku gelmesi
• Klozetin altından su gelmesi
• Klozetteki suyun yavaş akması

Bu şikayetlerden herhangi birine sahipseniz klozetin gideri tıkanmış olabilir. Böyle bir durumda makineyle gider açan tesisatçı çağırarak gider borularını açtırmalısınız. Ayrıca tıkanmanın sebebini öğrenmek için tesisatçılarımız kameralı sistem kullanmaktadır. Kameralar ile boruyu inceleyen tesisat ustası size tıkanmanın niçin meydana geldiğini söyleyerek ona göre önlem almanızı sağlar. Mesela borularda bir hasar meydana gelmişse boruların değişmesi gerektiğini size bildirir. Ancak her tesisat ustasında kameralı sistem bulunmaz. Kamera kullanan tesisatçı çağırmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Böylece tesisat sorunlarını kökten çözüp her ay aynı sorunu tekrar tekrar yaşamamış olursunuz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın