Erzurum Robotla Pis Su Gideri Açan Servis

Erzurum Robotla Pis Su Gideri Açan Servis

Erzurum robotla pis su gider açan servis aynı zamanda makineyle pis su gideri açan servis olarak da bilinmektedir. Pis su giderleri evlerde ve işyerlerinde bulunan banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinden meydana gelir. Pis su giderleri içinde biriken ve suda çözünmeyen maddeler zamanla giderleri tıkayabilmektedirler. Ayrıca çoğu evde mutfak ve banyo giderleri birbirlerine bağlıdır. Mutfaktan banyoya doğru geçen borunun eğimi olmadığından dolayı tıkanmalara sebep olabilmektedir. Eğer tıkanma sorunu yaşıyorsanız robotla pis su borusu açan tesisatçıları çağırmak sizin için en uygun çözüm olacaktır. Makine ile çalışan tesisat firmaları boruları kırmadan pis su giderlerini hızlıca açabilmektedirler. Böylelikle tıkanma sorunundan ucuz bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Robotla Pis Su Gideri Nasıl Açılır

Tıkanmış gider açan ustalar artık bu işi makineyle yapmaktadırlar. Böylece boruları kırmadan temiz bir hizmet sunmuş olurlar. Pis su giderini açmaya gelen usta öncelikle tıkalı gidere robot gönderir. Robot gideri açtıktan sonra borunun içini kamera ile kontrol eder ve giderin açık olduğunu onaylar. Çok fazla yağ, çamur veya kireç kalıntısı birikmişse gelen tesisatçı jet yıkama motoru ile borunun içine temizler. Boruda çok kalıntı olması borunun çapını küçültür ve giderin daha çabuk tıkanmasına sebep olur.

Pis Su Giderini Kameralı Sistemle Açan Firma

Pis su borusu açan tesisat firmaları işlemlerini tamamladıktan sonra kamera ile boruyu kontrol ederler. Eğer kamerası olan bir firmayı çağırırsanız gider açma işleminden sonra firma kamera ile boruları kontrol edip borularda hasar olup olmadığını size bildirecektir. Çünkü hasarlı borular gider açma işlemi uygulandıktan sonra pis su giderinin tekrar tıkanmasına sebep olacaktır. Ayrıca pis su borularını açmak için de bazen kamera kullanılması zorunludur. Makinenin açamayacağı büyüklükte bir hasar varsa tesisatçı kamera ile tıkanıklığın yerini tespit edip ona göre bir tamir yapması gerekebilir. Özellikle binanın dışındaki borular toprak altından geçtiği için yağmurun da etkisiyle çökme yapabilirler. Böylesi bir durumda çökmenin yeri kamera ile tespit edilir ve o bölgedeki tesisat tamir edilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın