Erzurum Su Kaçağı Arama Şirketi

Erzurum Su Kaçağı Arama Şirketi

Zemini Ve Duvarı Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Erzurum su kaçağı arama şirketi firma olarak tecrübeli ve deneyimli ekibimizle kırmadan, dökmeden, yıkmadan son teknoloji cihazlarla su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. Kapsamlı ve donanımlı cihazlar ile çok büyük bir tesisat firmasıyız. Birbirinden farklı servis araçlarımızla hiçbir fiyat farkı almadan şehrin tüm ilçelerine en kısa sürede ulaşarak en iyi hizmeti vermekteyiz. Bu konuda en çok aranan ve tercih edilen erzurum su kaçağı arama şirketi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bu sonucu almamızdaki en önemli etken müşteri memnuniyetimiz olmaktadır.

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapmak Gerekir?

Üst kattan su akarsa ya da sızıntı gelirse üst kattaki komşu ile iletişime geçmek gerekir. Alt kata su sızdığını komşuya bildirmek ilk önlemler için gereklidir. Tüm vanalar kapatılarak daha fazla sızıntıyı engellemek ilk önce alınması gereken tedbir olmalıdır. Bu şeklide suyun akması engellenir. Tavandan size damlayan su için yapılması gereken ilk şey suyun hangi kaynaktan sızıntı yaptığını öğrenmektir. Kaçağın yerinin bulunması için firmamız tarafından profesyonel cihazlarla tespit çalışması yapılmalıdır. Bu sebeple firmamız ile iletişime geçilmeli ve termal kamera yardımı ile tesisattaki sorunun nereden geldiği çözülmelidir. Kullanılan cihazlar sayesinde hiç bir şekilde gürültü çıkmamaktadır. Kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal bir biçimde tespit edilmektedir.

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Olur mu?

Tespit aşamasında teknolojik cihazlar ile kırma, dökme yapılmamaktadır. Hatta gürültü bile çıkmamaktadır. Kısa sürede su kaçağının yeri nokta atışı yapar gibi bulunmaktadır. Günün her saati tespit işlemi yapılabilmektedir. Tespit aşamasında hiçbir tadilat türü gerekmemektedir. Lokal olarak küçük alanlar açılarak kaçak olan boru veya dirsek değiştirilir.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır?

Eğer mevcut olan bütün vanalar kapalı iken su saati hala dönmeye devam ediyorsa o zaman gizli bir su kaçağı var demektir. Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlarda dökülme mevcutsa, parkelerde kabarma oluyorsa, ayrıca normalin üzerinde su faturası geliyorsa gizli bir su kaçağı var demektir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın