Erzurum Su Kaçağı Sorunlarına Bakan Firma

Erzurum Su Kaçağı Sorunlarına Bakan Firma

Erzurum ili içerisinde her alana yönelik tesisat alanında çeşitli yöntemler ile birlikte kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Çeşitli yeni üretilen cihazlardan faydalanarak evlerinizde, iş yerlerinizde ve diğer alanlarda yaşanılan sorunu çözmek için teknik olarak oldukça kapsamlı ve tecrübeli bir firmayız. Bazı ekipmanlar sayesinde bilindiği üzere su kaçağı tespit yöntemleri geliştirilmiştir. Bu yöntemler sayesinde su borularında herhangi bir çatlağa ya da kırığa sebep vermeden işlemler yapılmaktadır. Bunun gibi sorunlar karşısında erzurum su tesisatı tadilatı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Sıcak Su Borularında İnce Çalışmalar İle Kaçak Bulmak

Sıcak su borularının hassasiyeti üzerine ciddi incelemeler yaparak geliştirilen yöntemle birlikte boruların içerisinde yer alan sesi akustik yöntem ve termal dinleme yöntemiyle birlikte tespit edilerek kaçak yeri bulunmaktadır. Ardından bulunan kaçak yerinin tespiti üzerine su vanaları kapatılır. Tespit edilen alan sıcak su hattından koparılamayacak veya düzenlenemeyecek bir biçim teşkil ediyorsa tesisat değişimi yapılabilir. Erzurum alanında her yere hizmet veren firmamız ile birlikte bu hizmetlerin nasıl geliştiğini ve sorunlarınızın en kolay şekilde çözüme kavuşturulmaya çalışıldığını sizlerde göreceksiniz. Bunun gibi sorunlar karşısında erzurum su tesisatı tadilatı için bizleri tercih edebilirsiniz.

Kalorifer Borularının Tamiri Artık Zor Değil

Kalorifer boruları insanların genel olarak gerekli temizliğinin ve kontrollerinin yapılmaması sonucunda çeşitli kırıklar veya çatlaklar oluşabiliyor. Bunun üzerine çoğu firma tesisatı komple değiştirmek isterken biz sizin için öncelikle çeşitli işlemler uygulayarak kaçağın yerini tespit ediyoruz. Ardından yaşanılan sorunun giderilmesi için bazı yöntemler ile birlikte en kolay hale getirmeye çalışılmaktadır. Buna neden olan etkenler olarak ise dışarıdan verilen çeşitli zararlar sayılırken bazen de temizlik yapılması durumunda kullanılan ilacın fazla kullanılması ile birlikte metalde çeşitli aşınmalara neden olabiliyor. Bununla birlikte de zaman içerisinde kaçak veya su dönüşümünün tam olarak sağlanamaması durumu meydana geliyor.

Pimaş Borular Çok Sorun Yaşatıyor

Çoğunlukla pimaş borular tarafından sorunlar yaşandığını söylemek mümkündür. Pimaş boruların plastik olarak üretiliyor olmasına ek olarak yanlış yapılan tesisat döşemeleri sonucunda veya tesisat borularının kaynaklanmasının tam olmaması durumunda pimaş borularında kaçaklar olabiliyor. Özellikle merkezi sistem ısıtmalı evlerde bu sorunun yaşandığı sıklıkla görülüyor. Bu sorunu çözmek içinde şu yöntemler kullanılıyor. Boru içi kamerası kullanarak hasar tespiti yapmak ve nem ölçer kullanarak boru içindeki nemi ölçerek nereden kaynaklanan bir basınç hatası olduğu tespit edilir. Bunun üzerine o alandaki borular öncelikle doğru kaynaklanmış mı kontrol edilir. Eğer ki kaçak olmadığı tespit edildiyse şebeke hattındaki suyun basıncını pimaş boruları kaldırmıyor olabilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın