Erzurum Su Kaçak Bulma

Erzurum Su Kaçak Bulma

Su Kaçaklarını Termal Kamerayla Tespit Ediyoruz

Erzurum su kaçak bulma evlerde ya da iş yerlerinde suyun kullanılmadığı alan hemen hemen yoktur. Suyun yaşamımızdaki yeri önemsenemez. Gereksinimi asla inkar edilemez. Evler, iş yerleri, ofisler, kamuya açık alanlar, okullar, hastaneler, dershaneler, kafeler, lokantalar, restoranlar hemen hemen hepsinde su başrol oynamaktadır. Su tesisatı bulunan bu mekanlarda herhangi bir su kaçağı oluştuğu zaman işler çok fazla aksamaktadır. Bu gibi durumlarda yerinde termal kamera ile su kaçağını tespit etmek ve en kısa sürede sorunu çözmek en doğrusudur. Doğu Anadolu Bölgesinde erzurum su kaçak bulma konusunda en garantili hizmeti vermekteyiz. Bu yöntemle kaçağı tam olarak tespit etmekteyiz ve küçük bir onarımla işlemi tamamlamaktayız.

Su Kaçağına Nerelerde Rastlanır?

Evlerde ya da iş yerlerinde, tük kapalı alanlarda kalorifer ve kombi tesisatındaki sızıntılarda, sıcak su tesisatında meydana gelen su kaçağında, sitelerde bulunan merkezi sistemlerde oluşan su kaçaklarında termal kamera ile su kaçağı tespiti yapmak mümkündür. Ayrıca sitelerde genelde yerden ısıtma yapılmaktadır. Yerden ısıtma sistemi kimi zaman su kaçaklarına sebebiyet vermektedir. Parke ya da kalebodurların altında kalan bu kısımlarda meydana gelen ufak ya da büyük sızıntılarda termal kamera sistemi ile tespitler hızlı ve güvenli bir biçimde yapılabilmektedir. Bu yöntemin olmaması parkelerin yerinden kaldırılmasına, kalebodur ya da fayansların kırılmasına engel olarak kırma işleminin yapılmasını önlemektedir. Termal kamera yine en çok ve yaygın olarak sıcak suların bulunduğu tesisat alanlarında da kullanılır. Bu kameralar ısıyı algılama özelliğine sahiptirler. Merkezi sistemin arızalarını gidermede büyük rol oynarlar.

Su kaçağı olduğu zaman genelde müşteriler net bir sonuç beklerler. Firmamız sayesinde kısa vadede su kaçları uzman kadromuz ile en iyi çözüme ulaştırılmaktadır. Fazla inşaat işinden ve masraftan kurtulmuş oluyorsunuz. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın