Erzurum Su Sızıntısı Tamiri

Erzurum Su Sızıntısı Tamiri

Kırma Ve Yıkma Yapmadan Kaçak Tespiti

Kaçak Alan Tam Olarak Tespit Edilir

Erzurum su sızıntısı tamiri evde veya iş yerinde su kaçakları oluştuğu zaman kırmadan tespit edebiliyoruz. Bunun için tesisatlarda son teknoloji olan termal kamera ve akustik dinleme cihazları kullanmaktayız. Su kaçağı başınıza geldiği zaman asla endişe etmeyin. İnternetten arayıp çağıracağınız firmalara çok dikkat etmelisiniz. Su kaçağını tespit etmek kırmadan noktasal olarak bulmak mümkündür. 1 veya 2 tane kalebodur kırılarak tamir edilebilir. Size bu hizmeti verebilecek ve işi güvenli bir biçimde yapacak firmalarla çalışmaya özen gösterin. Evinizin ya da iş yerinizin kırılmasına dökülmesine ve yüksek maliyetler ortaya çıkmasına izin vermeyin. Bunun için doğru yerdesiniz. Hemen bizi arayarak bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Su borularında meydana gelen kırık, dökük, çatlak gibi problemler su kaçağına sebep olabilmektedir. Su kaçağı da ihmal edilirse daha büyük sorunlara neden olabilir. Sular bilindiği üzere teferruatlı bir tesisatla evlere kadar gelmektedir. Günümüzde termal kamerayla su kaçağı tespiti yapabilmek mümkündür. Özellikle erzurum su sızıntısı tamiri konusunda en iyi çözümleri sunmaktayız. Ayrıca çevre illere ve ilçelere de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Termal kamera ile tesisatların en önemli parçası olan borulardaki en ufak sızıntıyı kırmadan dökmeden tespit ediyoruz.

Termal kamera nasıl vücutta bir sorun olduğunda röntgen ya da ultrason vücuttaki sıkıntı yerini, ağrının kaynağını bulabiliyorsa, termal kamera da adeta boruların röntgenini çekmektedir. Bu şekilde bizler de günlerce süren kazma, kırma, dökme gibi işlemlere hiç bulaşmamış oluyoruz. Siz de evinizde veya ofisinizde küçük bir tadilatla bu sorundan kurtulmuş oluyorsunuz. Sıradan bir tesisat ustasının yapacağı ilk iş sızıntıyı tespit edebilmek için birkaç yeri kırmak veya kırılacak alanı genişletmek olacaktır. Bu hem inşaat işi, hem de maddi külfet gerektirir. Bu yüzden teknolojik imkanların kullanılması kaçınılmaz olmuştur.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın