Erzurum Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Erzurum Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

Tuvalet Tıkanıklığı Servisi

Erzurum tuvalet tıkanıklığı açma servisi tuvalet tıkanıklığı ev ve iş yerlerinde genel sağlığı doğrudan tehdit eden bir arıza çeşididir. Tıkanan bir tuvalet hemen önlem alınmadığı vakit yaşamı olumsuz biçimde etkilemektedir. Tıkanma ortama yayılacak bir kokuya, pek çok mikrop ve bakteriye neden olmaktadır. Tuvaletler çeşitli sebeplerle katılaşmış atığın S şeklindeki borularda yoğunlaşması ile oluşmaktadır. Bazen sorun S şeklinde borudan daha aşağılarda da meydana gelebilmektedir. Bu olumsuz durumun çözümünü Erzurum tuvalet tıkanıklığı açma servisi olarak hızlı ve herhangi bir kırmaya neden olmadan yapmaktayız. Tuvaletlerdeki tıkanmalar için robot ve tıkanma açıcı donanımlar kullanıyoruz.

Tuvalet Tıkanması

Tuvaletler ev, iş yeri, sosyal alanlar gibi pek çok alanda bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran alanlardır. Bu alanlardaki tuvaletler kullanan kişi sayısı ve kullanılma sıklığına göre yapılmaktadır. Birçok kişi tarafından kullanılması sonucu bazen içerisinde atılmaması gereken malzemeler atılabilmekte veya düşmektedir. Bazı tuvaletler ise çeşitli nedenler le yapının oynaması, uygun malzeme kullanılmaması, gerekli açının uygulanmaması, kapasitesinin yetersizliği, hatalı yapım gibi nedenlerle boru açısının değişmesi sonucu tıkanabilmektedir. Bu durumlardan ortaya çıkan tıkanıklıkları gidermek ise tekrar baştan yapılması gerekir. Bu durumun tespiti için iki metot bulunmaktadır. İlk metot tuvaletin kırılarak borunun durumunu görmektir. Bu yöntemin seçilmesi normal bir tıkanma var ise oldukça çok zaman ve maliyetli sonuç doğuracaktır. İkinci metot ise servisimizin net, hızlı ve pratik şekilde durumu tespit etmesidir. Bu sayede en ekonomik çözümü sağlıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığının Açılması

Tuvaletlerdeki 50 metreye kadar olan tıkanmaları kameralı sistem, boru açma robotu kullanarak durumunu tespit ediyoruz. Tıkanmanın sebebi giderip, tekrar tıkanmaya neden olabilecek boruların etrafındaki birikintileri temizliyoruz. Kameralı sistemin ve tıkanıklık açma robotunu kullanmayan servisler boruların tam açılmaması, borulara zarar verilmesi gibi olumsuz durumlara neden olmaktadır.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli Alanlar Gerekli *

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Bizi Arayın